Junior Paintball

Novinka!

Paintball jako bezpečná zábava pro děti? U nás ano!

V našem jedinečném areálu Mlýn arena máme připraveny i speciální programy pro děti. Všechny účastníky důkladně proškolíme a dohlédneme na to, aby vše proběhlo maximálně bezpečně. Minimální věk malého vojáka je 5 let. Dnešní děcka mají dost teoretických zkušeností ze stříleček na počítači. Nechte je si to vyzkoušet v praxi. :-) Pro vojáky menších rozměrů máme připravené skvěle padnoucí maskáčové kombinézy, ochranné masky a také speciální zbraně. Jejich zvláštnost je v tom, že nejsou poháněné stlačeným vzduchem, ale pružinou. Přesto umí vyslat pěknou perdu. :-)

Bezpečnost je pro nás na prvním místě - během hry je zde neustále odborný dozor. Při hře je také možná účast rodičů.

Po akci si mohou děti u nás odpočinout a dát si třeba Kofolu. Máme super zázemí, včetně nově zrekonstruovaných sprch.

Jaké druhy „války“ u nás máme pro děti?

Klasická týmová přestřelka

Proti sobě jsou dva týmy, každý z nich má „startovací stanoviště“. Cílem hry je vystřílet druhý tým. Dá se domluvit, že se hraje na jeden život = kdo je střelen, vrací se do bezpečné zóny a čeká na další kolo. Nebo se může hrát tak, že kdo dostane zásah, vrací se na  svoje startovací stanoviště a jde zpátky do hry.

Dobývání bunkru

Bojují proti sobě 2 týmy. Na patře je prázdný bunkr a vyhrává ten tým, který v něm vydrží a zvládne sundat všechny protivníky.

Velitel aneb VIP

V každém týmu je velitel - označený VIP člen, kterého musí tým ubránit a zároveň se snažit sundat velitele / VIP člena druhého týmu.

Dobývání vlajky

Klasický boj o vlajku pro dva týmy (znáte z válečných her :-). Nejoblíbenější variace je, že je vlajka v zóně veprostřed bojiště a cílem je ji přenést na svoje „startovací stanoviště“.

Další variací může být to, že jsou vlajky 2 a týmy si je vzájemně snaží ukořistit.

Nebo je fajn variace, kdy je vlajka na „vlajkovém stanovišti“ a jeden tým jsou obránci, druhý dobyvatelé. Hra je na časový limit a cíl je jasný. Obránci musí vlajku ubránit, dobyvatelé ukořistit. Po zastřelení si nabijete život na „startovacím stanovišti“.

Deaktivace bomby

Kdo někdy mačkal hru Counter Strike, ten tuto disciplínu zná velmi dobře. :-)

Proti sobě jsou 2 týmy - policisté a teroristé. Teroristé se snaží položit bombu na jedno z určených míst, policisté se snaží položení zabránit, případně během odpočtu k výbuchu položenou bombu deaktivovat.

Toto je částečný výčet všech módů, které si u nás můžeš se svými kámoši zahrát. Hlavní je, abyste se u střílení bavili. Více informací a možností vám rádi představíme osobně, až k nám dorazíte.

Ceník

Děti bereme jako všechny, kterým je od 5 do 12 let. Vždy je potřeba souhlas rodičů.

O všechno potřebné pro bezpečnou válku se postaráme. Zapůjčíme vše od zbraně, přes rukavice a ochrannou masku až po kombinézu (máme velikost i pro menší hráče).

Chceme přijít střílet s kámoši a máme souhlas rodičů

(napiš nám a do 24 hodin max. se ti ozveme a potvrdíme termín)

Taky nám můžeš zavolat na číslo 704 229 503 a nebo napsat na e-mail info@mlynarena.cz.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 

Paintball Mlýn arena

704 229 503

info@mlynarena.cz

Doubská 235

Liberec