Naše akce

Mlýn arena je "mlýn plný akcí". Zábavu pro všechny věkové kategorie zajišťujeme svými silami profesionálními členy našeho týmu nebo nám pomáhají externí spolupracovníci. Mlýn arena není jen skvělý prostor pro volnočasové aktivity a pro pořádání společenských akcí, ale je to firma, která vám na klíč připraví teambuilding i mimo Liberec. Kontaktujte nás pro více informací.

Paintball

Paintball je "hra na válku". U nás dostaneš zbraně, vybavení, instruktáž a spoustu nábojů (čti barevných štípavých kuliček) :-). Je to zábava pro všechny - pro děti, pro teenagery, pro dospělé, pro starší. Možná pro důchodce to úplně není ... ale na jednu stranu, proč by sis k nám nemohl přijít zastřílet i se svojí babičkou nebo dědou. :-)

Válka může proběhnout jak vevnitř v pravých válečných prostorech, tak venku na několika skvěle připravených lokalitách. Postaráme si o kompletní občerstvení (gril, catering, točené pivo), o maximální pohodlí (vyhřívaný stan) a zařídíme třeba i možnost přespání ve stanu nebo pod širákem v oploceném areálu.

Víš, jak by měla probíhat TVOJE akce? Obrať se na nás a organizaci nech na nás a ty se jen bav!

 

Společenské akce

Uspořádání firemní akce je pro nás denním chlebem. Ať už jste menší, střední nebo větší firma, akci nachystáme k vaší maximální spokojenosti. Kapacita prostor je až 80 lidí! Zajistíme pro vás veškerý servis - od cateringu až po zábavu (hudba, tanec, paintball...stačí si říct).

Pro vaše blízké a rodinu rádi uspořádáme nezapomenutelnou oslavu narozenin. Program, výzdobu a občerstvení zařídíme jak pro dospělé, tak pro dětské oslavence.

Máme také zkušenosti s pořádáním svatební hostiny. Ať už v klasickém, nebo netradičním (vojenském) stylu. Velmi populární se je únos ženicha (a jeho následná záchrana) a nebo klasika "hon na ženicha".

Rozlučka se svobodou v Mlýn areně je pořádná jízda. S kámošema / kámoškama se můžete pořádně (naposledy:-)) vyřádit. Rádi vám to umožníme. Heslo tohoto druhů akcí u nás: "Co je za dveřmi, se ven nedostane". :-)

Pro mimoliberecké nabízíme i možnost zvýhodněného ubytování:

1/1
 

Zážitky

Jsme nadšení, když účastníci akcí u nás v areně mají radost, když se baví, když zažijí jedinečný den / večer. Proto pro vás uděláme skoro cokoliv, aby to tak bylo. Díky jedinečnému tématickému prostoru se většina akcí odehrává v takovém "válečnějším" duchu.

Nově pro vás máme i možnost svést se v "ótéčku" - v pravém obrněném transportéru. Jízdy se konají v autentickém vojenském terénu. Díky tomuto zážitku poznáte, jaké to bylo ve válce. Adrenalin je opravdu autentický.

Jízdy pořádáme v areálu Kateřinek v Liberci, je to pro 10 osob a cena za skvělé svezení je 20 000 Kč.

Nově jsme také přidali destrukční terapii. U nás můžete ze sebe vymlátit denní stres a napětí! Dostanete k vybití energie 1 nepojízdné vozidlo (bez provozních kapalin a baterie), pořádnou výbavu na zdemolování auta (helma, brýle a demoliční výbavička). A terapie může začít!

 

Akce na klíč

Postaráme se třeba jen o zajištění zábavy pro vaši akci nebo rovnou celou událost pomůžeme zorganizovat. Od zajištění programu, přes technické vybavení, zábavu až po catering včetně točeného piva.

Přijedeme na místo, které si řeknete a vybalíme "mobilní arenu". Během pár chvil je vše připraveno ke skvělé bitvě. Mobilní arena ozvláštní akce na zahradě, na louce, na parkovišti nebo třeba u vaší firmy.

Jestli bude akce malá, střední nebo velká, vždy se její přípravy zhostíme s maximálním  nasazením.

Kontaktujte nás pro více informací!

 

Paintball Mlýn arena

704 229 503

info@mlynarena.cz

Doubská 235

Liberec