Paintball Mlýn arena

Doubská 235

Liberec

737 395 653

info@mlynarena.cz

Kdo u nás střílí

Jak to u nás vypadá

O nás

V roce 2016 se objevila příležitost udělat něco, co v Liberci ještě není. Skupinka nadšenců do sportu, aktivit rozvíjejících tělo i ducha a milovníků války s barvami se dala dohromady. Měli jsme k dispozici areál, který ve stavu, ve kterém byl, šel buď kompletně rekonstruovat a udělat tam třeba ... nákupní centrum :-), nebo zbourat. A protože nákupáků máme v Liberci až až a bourat to byla škoda, využili jsme stávajícího stavu pro vybudování jedinečného areálu, kde se může opravdu kdokoliv pobavit s kámoši / kolegy z práce nebo s rodinou.

O 2 roky a tisíce hodin práce později je objekt bývalého mlýna připraven pro unikátní zážitek - skoro opravdovou válku! Máme zde kryté paintballové hřiště o rozloze 4 000 m².

Kdo to neuvidí, neuvěří, že něco takového v Liberci vůbec může vzniknout. Dnes už víme, že zdaleka nekončíme u paintballu, ale chceme z tohoto areálu s velkým potenciálem vytřískat opravdu maximum. Co chystáme dál? Nech se překvapit! :-) Vše se ale bude točit okolo volnočasových aktivit pro všechny. Nyní si přijď zastřílet! Těšíme se na tebe!

Team Mlýn Arena