Paintball pro školy

Cenově zvýhodněný paintball pro študáky!

Domluv se se svými spolužáky a přijďte si zastřílet. Pro školy nabízíme skvělou možnost, jak si oddechnout od učení! :-) Pro školy připravíme akci na míru s důrazem na maximální bezpečnost studentů. Každý dostane detailní školení k bezpečnosti, ochrannou kombinézu, masku a rukavice. Můžete s sebou vzít i svého učitele. A pokud to bude frajer, tak mu bude stačit jen ochranná maska. :-D

Cenové zvýhodnění za střílečku se odvíjí od velikosti skupiny. Pokud vás půjde celá třída (20+ lidí), finální, už zvýhodněnou cenu vám snížíme o dalších 5 %!

Po akci můžete k probrání zážitků ze školní bitvy využít naše parádní, vojensky tematické zázemí.

Zobrazit více

Jaké druhy „války“ u nás máme pro školy?

Klasická týmová přestřelka

Proti sobě jsou dva týmy, každý z nich má „startovací stanoviště“. Cílem hry je vystřílet druhý tým. Dá se domluvit, že se hraje na jeden život = kdo je střelen, vrací se do bezpečné zóny a čeká na další kolo. Nebo se může hrát tak, že kdo dostane zásah, vrací se na  svoje startovací stanoviště a jde zpátky do hry.

Dobývání bunkru

Bojují proti sobě 2 týmy. Na patře je prázdný bunkr a vyhrává ten tým, který v něm vydrží a zvládne sundat všechny protivníky.

Velitel aneb VIP

V každém týmu je velitel - označený VIP člen, kterého musí tým ubránit a zároveň se snažit sundat velitele / VIP člena druhého týmu.

Dobývání vlajky

Klasický boj o vlajku pro dva týmy (znáte z válečných her :-). Nejoblíbenější variace je, že je vlajka v zóně veprostřed bojiště a cílem je jí přenést na svoje „startovací stanoviště“.

Další variací může být to, že jsou vlajky 2 a týmy si je vzájemně snaží ukořistit.

Nebo je fajn variace, kdy je vlajka na „vlajkovém stanovišti“ a jeden tým jsou obránci, druhý dobyvatelé. Hra je na časový limit a cíl je jasný. Obránci musí vlajku ubránit, dobyvatelé ukořistit. Po zastřelení si nabijete život na „startovacím stanovišti“.

Deaktivace bomby

Kdo někdy mačkal hru Counter Strike, ten tuto disciplínu zná velmi dobře. :-)

Proti sobě jsou 2 týmy - policisté a teroristé. Teroristé se snaží položit bombu na jedno z určených míst, policisté se snaží položení zabránit, případně během odpočtu k výbuchu položenou bombu deaktivovat.

Toto je částečný výčet všech módů, které si u nás můžeš se svými spolužáky zahrát. Hlavní je, abyste se u střílení bavili. Více informací a možností vám rádi představíme osobně, až k nám dorazíte.

Ceník

Studentské ceny platí pro všechny, kterým je pod 18 let + pro učitele z dané školy.

O všechno potřebné pro bezpečnou válku se postaráme. Zapůjčíme vše od zbraně, přes rukavice a ochrannou masku až po kombinézu (máme velikost i pro menší hráče).

Maximální doba zapůjčení vybavení je na 4 hodiny, minimální odběr munice na skupinu je 200 kuliček.

Chceme přijít střílet v rámci akce

"Paintball pro školy"

(Napiš nám a do 24 hodin max. se ti ozveme a potvrdíme termín.)

Taky nám můžeš zavolat na číslo 704 229 503 a nebo napsat na e-mail info@mlynarena.cz.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 

Paintball Mlýn arena

704 229 503

info@mlynarena.cz

Doubská 235

Liberec