Super parta lidí

Hledáš jedinečnou zábavu pro svoje kámoše?

Paintball je skvělá věc jak pro ty, kteří to ještě nikdy nezkoušeli, tak pro střelce se zkušenostmi. Zakládáme si na tom, že všechny pořádně proškolíme, aby hra byla bezpečná a zároveň zábavná. Čím více kámošů dorazí na „válku“, tím více se zábava násobí. Aby to mělo smysl, minimální počet hráčů je 8 (umíme uspořádat akci na míru i pro menší partu lidí). Podle toho, kolik vás bude, se domluvíme na „herním módu“ - na stylu hry. Těch můžete samozřejmě vyzkoušet víc.

Vše potřebné k bojování ti zapůjčíme v rámci ceny. Po střílení se u nás můžeš osprchovat a odpočinout si + dát si drinky ve stylovém válečném prostoru.

Zobrazit více

Jaké druhy „války“ u nás můžeš zažít?

Klasická týmová přestřelka

Proti sobě jsou dva týmy, každý z nich má „startovací stanoviště“ Cílem hry je vystřílet druhý tým. Dá se domluvit, že se hraje na jeden život = kdo je střelen, vrací se do bezpečné zóny a čeká na další kolo. Nebo se může hrát tak, že kdo dostane zásah, vrací se na  svoje startovací stanoviště a jde zpátky do hry.

Tunelové krysy

Na strategickém místě - v tunelu - je umístěn časovač. Hra je pro 2 týmy, kdy se každý z nich snaží přepnout časovač pro svůj tým a co nejdéle ho udržet zapnutý ve svůj prospěch.

Velitel aneb VIP

V každém týmu je velitel - označený VIP člen, kterého musí tým ubránit a zároveň se snažit sundat velitele / VIP člena druhého týmu.

Dobývání vlajky

Klasický boj o vlajku pro dva týmy (znáte z válečných her :-). Nejoblíbenější variace je, že je vlajka v zóně veprostřed bojiště a cílem je ji přenést na svoje „startovací stanoviště“.

Další variací může být to, že jsou vlajky 2 a týmy si je vzájemně snaží ukořistit.

Nebo je fajn variace, kdy je vlajka na „vlajkovém stanovišti“ a jeden tým jsou obránci, druhý dobyvatelé. Hra je na časový limit a cíl je jasný. Obránci musí vlajku ubránit, dobyvatelé ukořistit. Po zastřelení si nabijete život na „startovacím stanovišti“.

Deaktivace bomby

Kdo někdy mačkal hru Counter Strike, ten tuto disciplínu zná velmi dobře. :-)

Proti sobě jsou 2 týmy - policisté a teroristé. Teroristé se snaží položit bombu na jedno z určených míst, policisté se snaží položení zabránit, případně během odpočtu k výbuchu položenou bombu deaktivovat.

Toto je částečný výčet všech módů, které si u nás můžeš se svými kámoši zahrát. Hlavní je, abyste se u střílení bavili. Více informací a možností ti rádi představíme osobně, až k nám dorazíš.

Ceník

O vybavení se nemusíte starat - vše vám půjčíme. Vybavení máme pro malé i velké, hochy i dívky :-).

Maximální doba zapůjčení vybavení je na 3 hodiny, minimální odběr munice na skupinu je 200 kuliček.

Chci přijít střílet!

(Napiš nám a do 24 hodin max. se ti ozveme a potvrdíme termín.)

Taky nám můžeš zavolat na číslo 704 229 503 a nebo napsat na e-mail info@mlynarena.cz.

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 

Paintball Mlýn arena

704 229 503

info@mlynarena.cz

Doubská 235

Liberec