Zbraně a vybavení

O vše potřebné pro pohodlnou střílenici jsme schopni se postarat. Když přijdeš ve starých hadrech odsouzených k záhubě, jak je libo. Pokud se ale nechceš nechat zabarvit, tak ti půjčíme i kombinézu. Ochranné doplňky jako rukavice a ochranná maska jsou samozřejmostí.

No a taky ti samozřejmě půjčíme zbraně. Můžeš si vybrat z několika druhů.

Na obsluhu zbraní tě přímo u nás precisně proškolíme.

Zbraně

Tippmann 98 Rental

 

Klasická poloautomatická paintballová zbraň. Skvělá pro začátečníky i pokročilé. Maximální kadence až 8 kuliček za vteřinu a efektivní dostřel až 50 metrů!

Valken SW-1 Blackhawk

 

Vynikající spolehlivý poloautomat. Je připraven i ve variantě "samopal". Maximální kadence je až 8 kuliček za vteřinu a efektivní dostřel zbraně je 50 metrů!

Kombinéza a ochranné doplňky

Ochranná maska

Bez ní ani ránu! Doslova - jestli nebudeš mít masku, nejdeš na hřiště. Zakládáme si na tom, aby byl smích a ne pláč. Když dostaneš do stehna, tak to štípne.

Oči máš ale jen dvě!

Ochranné rukavice

Do prstů to taky hodně bolí. Přesně mířená trefa do ruky bez rukavice tě může vyautovat do konce hry, protože už nezmáčkneš spoušť. Proto doporučujeme i tyto speciální rukavice na paintball.

Kombinéza

Volitelná součást - můžeš přijít buď ve svém oblečení na odpis, nebo ti půjčíme pravidelně pranou nesmradlavou kombinézu. Když si pod ni vezmeš mikinu, tak to není sranda, protože trefa není skoro cítit. Doporučujeme tričko + kombinézu.

Kam dál? K nám střílet! :-)

A nebo teda ještě mrkni na víc informací ... 

Paintball Mlýn arena

704 229 503

info@mlynarena.cz

Doubská 235

Liberec